fbpx

Hej kochani!

Jak minął wam kolejny miesiąc ?

Ostatnie dni zapewne nie są takie jakby każdy z nas chciał by były. Mam cichą nadzieję, że wkrótce się to zmieni …

Tak jak miesiąc temu udostępniam wam planer do pobrania na kolejny miesiąc, byście mogli zaplanować ten miesiąc.

Ja już planuje wiosenne porządki… a do tego wszystkiego muszę zaplanować co zasadzić w ogrodzie. Na pewno pojawi się tak jak rok temu spora ilość pietruszki, z której uwielbiamy robić sok. Marchewki, buraki, groszek, fasolka. hmmmm co jeszcze mogłabym zasiać?

A wy jakie plany macie na kwiecień?

 Zmieniłam projekt plannera, jednak w dalszym ciągu  jest on prosty i przejrzysty. Możliwości na wypełnienie go są nieograniczone. Plannery miesięczne to jedna z rzeczy, których używam najczęściej. To one pomagają mi utrzymać moje planowanie na odpowiednim torze. Mam nadzieję, że będzie to pomocne także Tobie! Cieszy mnie bardzo ilość pobranych plannerów, które udostępniłam wcześniej. Widzę, że nie tylko ja stawiam na prostotę i przejrzystość planera. Pobierajcie  i planujcie! Życzę Wam wielu zrealizowanych projektów i przyjemnej organizacji w tym miesiącu!

O projekcie:

Projekt przygotowałam w dwóch formatach jpg oraz pdf, sam wybierzesz, który będzie Ci wygodniej pobrać otworzyć na urządzeniu i wydrukować. Udostępnione pliki są standardowego wymiaru A4. Plik wystarczy pobrać i wydrukować na drukarce.

Pliki są do pobrania bezpłatnie, są przeznaczone do użytku niekomercyjnego.

Zapraszam Cię na mój Fan Page na Facebooku oraz Instagramie, gdzie umieszczam niepublikowane wcześniej zdjęcia

Pin It on Pinterest

Podziel się!

Puść ten wpis dalej w świat: