Najlepsze historie na dobranoc dla chłopców

Wiesz, że najważniejszą rzeczą, której potrzebuje twój syn w nocy jest dobry sen, więc musisz podzielić się z nim kilkoma ciekawymi historiami. To sprawi, że będzie zajęty i nie pozwoli mu zasnąć, gdy będziesz opowiadał mu historie.

Oto najlepsze historie na dobranoc dla chłopców.

Opowieść 1:

Pewnego razu żył sobie król, który był starym człowiekiem. Miał syna, który był bardzo przystojny i inteligentny. Nazywał się Książę. Kiedy dorósł, ożenił się z księżniczką i mieli trzy piękne córki. Król był bardzo szczęśliwy i został pobłogosławiony przystojnym synem.

Pewnego dnia król zmarł, a jego syn został ukoronowany jako nowy król królestwa. Ludzie byli szczęśliwi, a król nazwał swojego syna księciem. Po tym Księżniczka umarła, a jego trzy piękne córki wyszły za mąż. Wszystkie bardzo kochały swoich mężów.

Pewnego dnia Książę poszedł do swojego pałacu i zobaczył piękną kobietę. Chciał się z nią ożenić. Była to bardzo piękna kobieta i bardzo go kochała. Pewnego dnia dowiedział się, że ma siostrę, księżniczkę.

Wtedy poprosił swojego ojca, aby przysłał mu swoją siostrę. Miała na imię Księżniczka. Wysłał więc siostrę do swojego syna i córki. Kiedy przybyła, poprosiła syna, aby dał jej pałac. Tak więc, stała się księżniczką.

Następnie powiedziała mu, że wróci po jednym dniu i zabierze go w odległe miejsce do pałacu. Czekał więc jeden dzień, a kiedy nie przyszła, postanowił udać się do tego pałacu.

Długo podróżował i w końcu dotarł do tego pałacu. Był to pałac, który miał duży ogród i był pełen pięknych kwiatów. Było tam wiele posągów i rzeźb bogów i bogiń. Był zafascynowany pałacem i ogrodem.

Wtedy zobaczył małe drzwi i stwierdził, że nie może ich otworzyć. Zaczął więc walić w drzwi. Wtedy usłyszał głos z wewnątrz i zorientował się, że jest tam kobieta.

Powiedziała: “Dlaczego bijesz w moje drzwi?”.

Książę odpowiedział: “Chcę zobaczyć twoje piękno”.

Wtedy ona powiedziała: “Wejdź”.

Więc, wszedł i wtedy, zobaczył piękną kobietę.

Wtedy ona zapytała: “Kim jesteś?”.

Książę powiedział: “Nazywam się Książę”.

Ona powiedziała, “Jestem Księżniczką. Znam twoje imię. Ale nie wiem, kim jesteś.”

Wtedy on powiedział: “Chcę się z tobą ożenić”.

Ona powiedziała: “Jesteś bardzo zabawny. Ale, dlaczego mówisz mi to wszystko?”

Książę powiedział: “Jestem twoim bratem”.

Wtedy ona powiedziała: “Bratem?”

Wtedy ona powiedziała: “Ale ja nie mam braci.