5 prostych fryzur dla dzieci na co dzień

Wszyscy kochamy dzieci i bardzo ułatwiają nam one życie, zwłaszcza jeśli chodzi o stylizację ich włosów. Dzieci są takie słodkie i uwielbiamy je ubierać w różnego rodzaju akcesoria, a fryzura odgrywa ważną rolę w dodawaniu im blasku.

Jeśli jesteś rodzicem, to wiesz jak trudno jest ułożyć włosy dziecka. Nie rozumieją one, jaka fryzura jest dla nich dobra lub zła. W tym artykule opowiemy o pięciu różnych fryzurach, które możesz wypróbować ze swoimi dziećmi i ułatwić im życie.

1. Warkocz francuski

Pierwszym krokiem, który musisz wykonać, jest szczotkowanie włosów grzebieniem o szerokich zębach i pozwolić im zwisać w dół. Zrób dwie sekcje, jedną po lewej stronie, a drugą po prawej. Zacznij zaplatać sekcje od dołu do góry.

2. Luźne fale

Po zrobieniu warkocza, weź sekcję po lewej stronie i zrób luźną falę. Weź sekcję po prawej stronie i zrób kolejną falę.

3. Spirala

Weź sekcję, która jest po lewej stronie i przenieś ją na lewo. Teraz zrób z tą sekcją spiralę i umieść ją na środku. Weź odcinek po prawej stronie i zrób z nim spiralę.

4. Zapleciony kok

Teraz musisz podzielić włosy na dwie części. Weź lewą część i podziel ją na trzy sekcje. Ze środkowej sekcji zrób luźny koczek. Weź sekcję po prawej stronie i zrób luźny kok.

5. Kucyk

Po zrobieniu koków, weź część po lewej stronie i zrób kucyk. Możesz go zostawić luźno lub związać wokół niego gumkę do włosów.

Wnioski:

Tak więc, to jest pięć prostych fryzur, które można spróbować z dziećmi i ułatwić im życie. Podziel się swoimi pomysłami i sugestiami w sekcji komentarzy poniżej.