fbpx

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Czuję się trochę tak jakbym obudziła się z zimowego snu. Ciągle uczucie zmęczenie poszło w niepamięć. Chyba starzeję się … kiedyś potrafiłam po pracy sporo zrobić To dziwne zmęczenie nie dopadało mnie, a przynajmniej nie tak szybko jak w przeciągu ostatnich trzech miesięcy. Myślałam, że coś mi dolega, że mam niedobór witamin, cóż jedyne co  wykazały badania to niedobór żelaza, ale z tego co usłyszałam, to w ciąży często się to zdarza. Tak w ciąży! spodziewamy się kolejnego krauziaczka 🙂 Już nie mogę się doczekać kiedy ponownie usłyszę brzmienie dziecięcego płaczu, nie sądziłam że za tym zatęsknię. Wszyscy wyczekujemy kolejnego potomka, a najbardziej Lenka, która chciałaby mieć już wakacje i cieszyć się nowo narodzonym rodzeństwem. Już szykuje zabawki dla dzieciątka. A co najważniejsze rozmawia ze swoją przyszłą siostrzyczką, tuli się do brzuszka, głaszcze go …. a ja wzruszam się za każdym razem. Lenka dba nie tylko o swoje przyszłe rodzeństwo. Mnie także na wiele czynności nie pozwala. Mówi co mogę jeść, a na co powinnam uważać, a co jest zakazane. Zastanawiam się czasami skąd czerpie tak obszerną wiedzę …

Jest mi z tym cudownie, że w końcu właśnie tutaj mogę się pochwalić tą cudowną nowiną. Po prawie ośmiu latach nasza rodzinka powiększy się o kolejnego członka rodziny. Wiem, że różnica wieku jest spora, jednak niestety wcześniej nie było nam dane by powiększyć grono rodzinne.

Ostatnio bardzo zaniedbałam to miejsce. Kilka razy próbowałam napisać cokolwiek. Starałam się, jednak wiecie jak to jest, gdy człowiek bardzo czegoś chce … a niestety nie wychodzi to po naszej myśli. Tak minął rok. Dla nas był to wyjątkowy rok ogromnych zmian, które bardzo wpłynęły na naszą rodzinkę. Cały czas przyzwyczajamy się do nowych sytuacji, których z dnia na dzień przybywa. Przyznam, że Lenka najszybciej przysposabia sobie takie zmiany. Dzieciom po prostu jest łatwiej z oswojeniem się w nowej sytuacji, oczywiście tej pozytywnej.

Wpadnijcie na nasz profil instagrama! Tam częściej można nas spotkać i na bieżąco śledzić nasze perypetie.

Buziaki :*

 

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Pin It on Pinterest

Podziel się!

Puść ten wpis dalej w świat: