fbpx

Od prawie miesiąca jesteśmy użytkownikami Philips Latte Go 3200. Ekspresu, dzięki któremu parzenie kawy stało się dla nas przyjemnością i możemy się delektować naszą ulubioną kawą dopasowaną do naszych potrzeb.

Od zawsze proces parzenia kawy wymagał od nas sporo czasu i zaangażowania. A gdy zapragnęłam swojej ulubionej kawy czyli tej z dużą ilością pianki, cały proces się wydłużaj o kolejne czynności i dodatkowy czas.

Gdy w naszym domu pojawił się ekspress Philips LatteGo 3200 chęć na kawę z dużą ilością pianki powróciła. Wcześniej nie sądziłam, że przygotowywanie kawy może być tak przyjemne. Uwierzcie mi, gdy rano pojawiam się w kuchni, pierwszą czynnością którą wykonuję to uruchomienie ekspressu.

Szybkie uzupełnienie zbiorniczka ziarnami kawy. Któż z was nie przepada za kawą, ze świeżo zmielonych ziaren? Muszę też dodać, że  Philips daje nam 10-letnią gwarancję na młynek.

Szybki dobór odpowiednich ustawień naszej wybranej kawy. Możemy wybrać jedną z pięciu oferowanych kaw, dobrać poziom intensywności naszej kawy, ilość kawy oraz ilość spienionego mleka.

Od wciśnięcia przycisku start do delektowania się wybraną kawą dzieli nas zaledwie chwila. Proces przebiega bardzo szybko, a kawę otrzymujemy zgodnie z wcześniej dobranymi preferencjami.  W ciągu kilkunastu sekund ekspress przygotowuje kilkuwarstwową kawę z idealnie puszystą mleczną pianką na górze.

Moją ulubioną kawą jest Latte Macchiato z dużą ilością mleka. Piję ją kilka razy dziennie, delektując się wyśmienitym smakiem kawy ze świeżo zmielonych ziaren i z dużą ilością pianki. Pomyślicie, że to problematyczne wlewać mleko do pojemnika i myć go za każdym razem. Tutaj was zaskoczę. Pojemnik na mleko zdejmuje i przetrzymuje wraz z mlekiem w lodówce. Dodatkowo tą część ekspresu bez problemu umyjemy w zmywarce. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie dla każdej osoby, dla której każda wolna minuta jest na wagę złota.

Podczas gdy ja uwielbiam delikatniejszą kawę, mój mąż preferuje intensywniejszy jej smak. Z panelu na ekspresie zawsze wybiera opcję Coffe. Ekspress posiada funkcję Moja Kawa, która bardzo ułatwia nam życie. Zapamiętane parametry kawy pozwalają na to, że poprzez jedno kliknięcie na ekspresie mamy kawą dobraną do naszych potrzeb.

Przyznam wam, że robienie kawy jeszcze nigdy nie było tak przyjemne.

Teraz mogę delektować się moją ulubioną kawą.

A ty masz w kuchni pomocnika, który przygotowuje dla Ciebie kawę?

Pin It on Pinterest

Podziel się!

Puść ten wpis dalej w świat: