fbpx

Błogie lenistwo powoli dobiega końca. Wraz z początkiem września ruszamy do szkoły. Książka do szkoły zakupiona, zeszyty, wycinanki, kleje, flamastry itp. także. Prawie cała wyprawka skompletowana już od tygodni. Prawie cała ponieważ brakowało nam jedynie plecaka. Moje dziecko ma duże wymagania jeśli chodzi o plecak szkolny. Lenka szukała czegoś, czego inne dzieci nie mają, czegoś wyjątkowego,  co trafi idealnie w jej gust… Choć wydawać mogłoby się to śmieszne, to jednak ona jest osobą, która doskonale wie czego chce. Tak czterolatek ma własne zdanie! Przerażające? Nie! Cieszę się, że już na tym etapie potrafi okazać własne zdanie i nie jest uzależniona od nas, od naszych pomysłów i planów choćby co do zakupu plecaka.

Początkowo starałam się ją namówić na plecaki, których teraz jest wyjątkowo dużo, motyw Elzy i Anny z Krainy Lodu przeważa wśród rówieśników Lenki, ona sama także ma zeszyty z tymi postaciami, ale niestety plecaka już nie chciała. Poszukiwania trwały, a czas nieubłaganie mijał. Choć bardzo zależało mi by jak najszybciej skompletować wyprawkę dla dziecka, to jednak obawiałam się, że moje plany legną w gruzach a młoda powędruje do szkoły ze starym plecaczkiem z motywem Myszki Minnie. Jeszcze dwa lata temu szał był na punkcie owej myszki, a dzisiaj, no właśnie co dzisiaj ? Sowy, taki motyw przewodni 🙂

Kilka osób polecało mi plecaki firmy SKIP HOP, to z ciekawości zajrzałam do sieci, wygooglowałam i znalazłam. Ukazały się nam motywy zwierzaczków, piękne kolorowe przyciągające uwagę dziecka. Jednym ze zwierzaków oczywiście okazała się sówka, z wielgachnymi oczami, a także uszkami, które odstają od plecaczka. Wybrałyśmy, zamówiłyśmy i tak oto jest już nami.

 

IMG_8881

IMG_8879

IMG_8885

IMG_8886IMG_8897

IMG_8896

Plecak z wielkimi oczami jest imponujący, a firma SKIP HOP wiedziała co robi, zachęcając małych użytkowników wspaniałymi motywami zwierzęcych pyszczków. Niejedna osoba polecała mi plecak tej firmy, co jest jednoznaczne z tym że są zadowoleni z posiadania go. Zobaczymy jak sprawdzi się u nas.

A jak jest u was? Czy wyprawka szkolna skompletowana? Czy wasze dzieci także są takie wybredne?

Plecak można nabyć TUTAJ

Pin It on Pinterest

Podziel się!

Puść ten wpis dalej w świat: