książki recenzje

Nasze wspomnienia w fotoksiążce od Saal Digital

W dobie dzisiejszych czasów, chyba każdy z nas jest w posiadaniu sprzętu, którym można wykonać zdjęcia. Pstrykamy na każdym kroku, selfie, krajobrazy, zdjęcia dzieci,  … Nasze wspomnienia magazynujemy je na dyskach i przeglądamy kiedy najdzie nas na to ochota. Jednak co tu dużo pisać, chyba każdy ma tą świadomość, że nie ma to jak trzymać zdjęcia w ręku i je przeglądać, chwalić się nimi na spotkaniach rodzinnych czy wspólnie ze znajomymi. Sama dotychczas starałam się na bieżąco drukować wykonane zdjęcia (a uwierzcie jest ich sporo) i przechowywałam w albumach. Miejsc na półkach niestety jest coraz mniej i coraz rzadziej przegląda się te wszystkie zdjęcia, których z biegiem czasu przybywa. Idealną alternatywą dla tych grubych albumów są fotoksiążki. Coraz bardziej popularna metoda przenoszenia zdjęć z formy cyfrowej na materialną.

Ostatnio dzięki uprzejmości Saal Digital mieliśmy okazję przetestować fotoksiążkę .

Naszą fotoksiążkę stworzyliśmy w dedykowanym programie Saal Digital. Wybraliśmy rozkład naszych stron, dobraliśmy tło, tekst, zdjęcia. Program okazał się wyjątkowo prosty w obsłudze, dzięki czemu szybko poradzilismy sobie z przygotowaniem stron do druku.

Okładka naszej fotoksiążki jest błyszcząca z watowaniem, jak widać nasz napis na zewnętrznej stronie (okładce) „Wakacje 2016” zgodnie z projektem znajduje się tam gdzie powinien. Wiem z doświadczenia, że często  przy tworzeniu fotoksiążek dochodzi do przesunięcia w tym miejscu.

Strony wewnętrzne są naświetlone na prawdziwym papierze fotograficznym. Wybraliśmy wersję matową i jesteśmy mile zaskoczeni jak przyjemny w dotyku jest papier, przyznam szczerze, ze nie spodziewałam się takiego efektu. Papier jest satynowy w dotyku i idealnie odzwierciedla kolorystykę oryginału bez jakichkolwiek przekłamań.

Podsumowując całość produktu oferowaego przez Saal Digital jest wykonana z materiałów najwyższej jakości. Solidne wykończona, dzięki czemu nie obawiam się, że po przeglądaniu po raz setny rozleci się na kawałki. Jeśli dla wyjątkowych zdjęć szukacie wyjątkowej oprawy to warto zainteresować się ofertą Saal Digital.

Format fotoksiążki 19×19

Zdjęcia wykorzystane w fotoksiążce zostały wykonane przez in re fotografia.

 

img_2116

img_2136

img_2135

img_2141

img_2124

img_2127

img_2237  img_2236

 

img_2138

img_2145

img_2146

img_2239

img_2137

img_2148

Zapisz się na newsletter i otrzymuj informację o nowych wpisach.
Zapraszam Cię także na mój Fan Page na Facebooku oraz Instagram, gdzie umieszczam niepublikowane wcześniej zdjęcia 🙂

 

You Might Also Like

Close