DIY do pobrania

Simple Planner grudzień

Darmowy planner do druku na grudzień 2018. Miesięczny planner z miejscem na ważne notatki oraz listą zadań do wydrukowania.

Nie mogę uwierzyć, że właśnie rozpoczął się ostatni miesiąc tego roku. Miesiąc, w którym czekają nas cudowne chwile i przygotowania do nowego roku. Wielkie plany, zamierzenia które chcielibyśmy osiągnąć. Ale to dopiero w nowym roku …

Obecnie przeżywamy okres Adwentu, i przygotowujemy się do Świąt Bożego Narodzenia. Już rozpoczęłam przygotowania do Wigilii. W tym roku ten piękny dzień spędzimy u nas w domu wraz z moimi rodzicami, teściami i dziadkami. Czeka mnie nie lada wyzwanie by wszystko przygotować. Na szczęście nie zostanę z tym wszystkim sama, z odsieczą zawsze przyjdzie mama i teściowa no i coraz więcej pomaga mi moja starsza córcia. Wspólnymi siłami postaramy się by ten dzień był idealny i najpiękniejszy w swoim rodzaju, by w pozostały nam wspaniałe wspomnienia z tych Świąt.

A wy jak spędzacie tegoroczne Święta?

PLANNER NA GRUDZIEŃ 2018 DO WYDRUKOWANIA

O projekcie:

→ jest wymiaru A4;
→ jest w formacie pdf;
→ projekty jest gotowy do druku;
→ projekt jest do użytku niekomercyjnego;


Pliki są do pobrania bezpłatnie, są przeznaczone do użytku niekomercyjnego. Jeśli chcesz je skopiować, aby pokazać znajomym, podaj źródło za co będę bardzo wdzięczna.

Zapraszam Cię na mój Fan Page na Facebooku oraz Instagram, gdzie umieszczam niepublikowane wcześniej zdjęcia ?

You Might Also Like

Close