DIY do pobrania

Simple Planner wrzesień

Darmowy planner do druku na wrzesień 2018. Miesięczny planner z miejscem na ważne notatki oraz listą zadań do wydrukowania.

Ostatnio mam wrażanie, jakby czas upływał szybciej. Niedawno towarzyszyłam mojemu dziecku w zakończeniu roku szkolnego, a już w poniedziałek rozpoczyna się kolejny. Ostatni miesiąc w ogóle przeleciał mi przez palce. Opieka nad noworodkiem oraz obowiązki domowe pochłonęły mnie bezgranicznie. Dopiero teraz powoli znajduję więcej czasu dla siebie.

Wrzesień u nas zapowiada się w rozjazdach. Wizyty u lekarzy, których musimy odwiedzić by skontrolowali postępy naszej kruszynki, a do tego początek roku szkolnego … będzie się działo. Sporo terminów do spamiętania i zadań do wykonania. Czy tylko ja obawiam się, że wszystkiego nie ogarnę …

Wiecie co robię by się w tym wszystkim nie pogubić?

Staram się wszystkie ważne daty i nasze plany, urodziny itp. wpisywać do kalendarza, (który możecie pobrać) i wieszam na lodówce, by mieć go zawsze na widoku. Żadna data nie umknie nam, bo z lodówki zawsze korzystamy a przy okazji co jakiś czas zerkamy na kalendarz 🙂

Z plannera, który udostępniam do druku zaczęłam korzystać od sierpnia, miesiąca w którym przybyło mi obowiązków. Wyjątkowo dobrze się sprawdza, można zanotować ważniejsze zadania do wykonania i odhaczyć to co zostało już wykonane. Ważny jest dla mnie także podgląd kolejnego miesiąca, który umieściłam na plannerze.

Jak zapowiada się miesiąc wrzesień u was?

O projekcie:

→ jest wymiaru A4;
→ jest w formacie pdf;
→ projekty jest gotowy do druku;
→ projekt jest do użytku niekomercyjnego;


Pliki są do pobrania bezpłatnie, są przeznaczone do użytku niekomercyjnego. Jeśli chcesz je skopiować, aby pokazać znajomym, podaj źródło za co będę bardzo wdzięczna.

Zapraszam Cię na mój Fan Page na Facebooku oraz Instagram, gdzie umieszczam niepublikowane wcześniej zdjęcia ?

You Might Also Like

Close