fbpx

Hej!

Jeśli szukasz idealnego plannera miesięcznego, to jesteś w dobrym miejscu.

Tak jak miesiąc temu udostępniam wam kolejny planner do pobrania na wrzesień, byście mogli zaplanować ten miesiąc.

Zbliża się wrzesień, miesiąc w którym dzieci wrócą do szkolnych zajęć. Zdaję sobie sprawę, że będzie to wyjątkowy rok szkolny dla wszystkich dzieci. Moje dziecko już nie może doczekać się dnia, w którym zasiądzie w szkolnej ławce w nowej szkole. Ciężko mi w to uwierzyć, ale od września będę miała czwartoklasistkę w domu.

Planner, który udostępniam  jest  prosty i przejrzysty. Możliwości na wypełnienie go są nieograniczone. Plannery miesięczne to jedna z rzeczy, których używam najczęściej. To one pomagają mi utrzymać moje planowanie na odpowiednim torze. Mam nadzieję, że będzie to pomocne także Tobie! Cieszy mnie bardzo ilość pobranych plannerów, które udostępniłam wcześniej. Widzę, że nie tylko ja stawiam na prostotę i przejrzystość plannera. Pobierajcie  i planujcie! Życzę Wam wielu zrealizowanych projektów i przyjemnej organizacji w tym miesiącu!

O projekcie:

Projekt przygotowałam w dwóch formatach jpg oraz pdf, sam wybierzesz, który będzie Ci wygodniej pobrać otworzyć na urządzeniu i wydrukować. Udostępnione pliki są standardowego wymiaru A4. Plik wystarczy pobrać i wydrukować na drukarce.

Pliki są do pobrania bezpłatnie, są przeznaczone do użytku niekomercyjnego.

Pin It on Pinterest

Podziel się!

Puść ten wpis dalej w świat: