do pobrania różne

Karty ciąży – do druku

Niejednokrotnie zastanawiałam się jak uwiecznić tę ciążę, moment który wspominać na pewno będę jeszcze wielokrotnie. Zmiany które zachodzą w moim ciele, staram się uwieczniać co tydzień. Przy pierwszej ciąży starałam się to robić, ale często robiłam zdjęcie, nie opisywałam ich, a później zastanawiałam się jaki to tydzień ciąży. Tym razem postanowiłam uwieczniać w niezapomniany sposób kolejne etapy ciąży.

Kiedy zostało wykonane to zdjęcie?

Zdarzało się wam, że oglądając zdjęcia zastanawialiście się kiedy zostało one wykonane. Aktualnie często przeglądam zdjęcia wykonane z okresu pierwszej ciąży. Siadamy z córką  przed monitorem i porównujemy jaki brzuszek miałam na etapie pierwszej i obecnej ciąży. Byłoby to o wiele łatwiejsze, gdyby zdjęcia wykonywane 8 lat temu zostały przeze mnie w jakikolwiek sposób opisane. Niestety z racji braku czasu, który doskwiera mamom przygotowującym się do nadejście pociechy, po prostu tego nie zrobiłam.

Karty z oznaczeniem kolejnych tygodni.

Karty, które przygotowałam są alternatywą dla zwykłych zdjęć. Okres ciąży to wspaniały moment by go uwieczniać i urozmaicać te wyjątkowe chwile. Karty przygotowałam w trzech wersjach kolorystycznych: różowej, kwiecistej, oraz czarno-białej, dodatkowo podzieliłam karty na tygodnie oraz karty z umieszczonym tekstem.

Potrzebujemy do wykonania kart:

lepszej jakości papier o gramaturze 250-300;;
drukarka ;
pobrana grafika i wydruk ustawiony na lepszą jakość wydruku;
nożyczki do przycięcia kart.

O projektach:

są wymiaru A4;
są w formacie pdf;
projekty są gotowe do druku;
na druku linia przerywana to miejsce, w którym powinno być przecięcie


Pliki są do pobrania bezpłatnie, są przeznaczone do użytku niekomercyjnego.  Jeśli chcesz je skopiować, aby pokazać znajomym, podaj źródło za co będę bardzo wdzięczna.

Zapraszam Cię na mój Fan Page na Facebooku oraz Instagram, gdzie umieszczam niepublikowane wcześniej zdjęcia ?

You Might Also Like

Close