DIY do pobrania kartka

darmowy projekt do pobrania

Programy graficzne nigdy nie były moją mocną stroną, zawsze brakowało mi czasu by stworzyć coś, co mnie zadowoli. Uwierzcie, jestem osobą, którą ciężko zadowolić, gdy coś zrobię potrafię to później kilkakrotnie zmienić a i tak efekt będzie niezadowalający.

Jako, że mam ostatnio więcej czasu dla siebie, postanowiłam odpowiednio go wykorzystać doskonaląc swoje umiejętności właśnie w dziedzinie grafiki. Idealnym momentem na to okazało się zaproszenie, które otrzymała córcia na urodziny do koleżanki. Mnóstwo pomysłów rodziło się w mojej głowie dotyczący stworzenia wyjątkowej kartki na tą okazję. Chciałam, by motyw który się na niej znajdzie idealnie trafił w gusta czterolatki, dlatego postawiłam na sowy. To sowy w ostatnim czasie zawróciły w głowie mojej córci do tego stopnia, że mam sowy na każdym kroku od tych które sama wykonuje po kupione przez gości nas odwiedzających. Po prostu szał z tymi sowami.

Kolorystyka także musiała nawiązywać do dziewczęcych upodobań. Mając za pomocnicę moją córcie, która doradzała mi na każdym etapie, udało się stworzyć dzieło. Wykonałam coś, co mojemu dziecku bardzo się podoba.

Pierwsze koty za płoty z czymś, co jeszcze nie tak dawno wydawało mi się nieosiągalne. Juppi!! Wkrótce na pewno pojawi się tego więcej na blogu. Jeśli spodobał się wam projekt, chcielibyście go udostępnić- będzie mi bardzo miło. W załączeniu oczywiście plik w formacie pdf do pobrania i łatwego wydrukowania we własnym domu.

sowy

IMG_9614

 

You Might Also Like

Close