fbpx

Z racji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, każdy a przede wszystkim dzieci zaczynają odliczać czas do tego magicznego i pięknego dnia jakim jest Wigilia.

By urozmaicić ten czas udostępniam wam do pobrania (tylko dla własnego użytku) kalendarz adwentowy, który stworzyłam wspólnie z córeczką. Choć czasu ostatnio nie mamy za dużo, starałyśmy się wykorzystać każdą wolną chwilę na skończenie tego kalendarza. Udało się, ale to głównie zasługa Lenki, która potrafiła siedzieć wieczorami i pomagać w wycinaniu szablonów. Pozostało nam jedynie zawieszenie torebeczek, chociaż i bez tego wygląda całkiem nieźle.

W tym roku oprócz słodkości w torebkach umieściłyśmy zadania do wykonania, by jeszcze bardziej urozmaicić ten czas oczekiwania.

Nasz pierwszy kalendarz adwentowy powstawał dokładnie rok temu. Tutaj możecie podejrzeć nasze dzieło, które zachwycało każdego, kto nas odwiedził w tym czasie.KALENDARZ 2015,

Kochani zachęcam was do tworzenia własnych kalendarzy. Jest to o wiele bardziej satysfakcjonujące niż zakupiony kalendarz z czekoladkami, który możemy nabyć w każdym sklepie.

Potrzebujemy do wykonania kalendarza:

papier do drukarki;
drukarka ;
pobrana grafika i wydruk ustawiony na lepszą jakość wydruku;
nożyczki do przycięcia szablonów;
klej do papieru bądź taśma dwustronna;
dziurkacz;
sznurek jutowy bądź inny;
słodkości, które umieścimy w torebkach;
troszkę cierpliwości przy składaniu i przycinaniu 🙂

img_0214

img_0187-1024x683

img_0176

img_0178

 

 

Pliki są do pobrania bezpłatnie, są przeznaczone do użytku niekomercyjnego.

Pin It on Pinterest

Podziel się!

Puść ten wpis dalej w świat: