DIY do pobrania

Etykiety na świąteczne prezenty

 

Święta, święta, coraz bliżej … Uwielbiam ten okres przedświąteczny, gdy w radiu rozbrzmiewają znane kolędy, a na dworze białe płatki śniegu okrywają ziemię  puchem.

Powoli rozpoczęłam już pakować prezenty, które oczywiście muszę sprytnie chować przed starszą córką. Nie chce by czar świąt w jej oczach prysł. Gdy wspominam okres dzieciństwa i święta, które były dla mnie tak bardzo magiczne do czasu, kiedy nie zorientowałam się, że to mama przygotowuje wszystkie prezenty … Byłam rozczarowana, że osoba w którą tak bardzo wierzyłam, tak na prawdę nie istnieje.

Prezenty, którymi obdarowujemy naszych bliskich są równie ważne jak  ich opakowanie. Dlatego moje prezenty przyozdobiłam w zawieszki, dzięki którym całość wygląda efektowniej.

Jeśli jesteś tak jak ja na etapie pakowania świątecznych prezentów, te zawieszki przydadzą się. Wystarczy je pobrać, wydrukować i wyciąć.

O projektach:

→ są wymiaru A4;
→ są w formacie pdf;
→ projekty są gotowy do druku;
→ projekty są do użytku niekomercyjnego;


Pliki są do pobrania bezpłatnie, są przeznaczone do użytku niekomercyjnego. Jeśli chcesz je skopiować, aby pokazać znajomym, podaj źródło za co będę bardzo wdzięczna.

Zapraszam Cię na mój Fan Page na Facebooku oraz Instagram, gdzie umieszczam niepublikowane wcześniej zdjęcia ?

You Might Also Like

Close